UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  Finały gminne , powiatowe i rejonowe w tenisie 2008 dla PAWŁOWA !!!
 

FINAŁ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W TENISIE -BIELSKO


Nasze dzielne dziewczęta zajęły 9 miejsce w woj śląskim w turnieju tenisa stołowego w Ligocie k/Bielska . Rywalizacja z klubowymi zawodowymi ekipami wypadła dobrze , gdyż Sandra , Emilia i Martyna pokonały kilka zawodniczek a przy okazji znowu wiele się nauczyły . A miejsce w pierwszej dziesiątce w gronie 16 najlepszych ekip na Śląsku to kolejny sukces Szkoły w Pawłowie ...
Oto galeria z tej imprezy :














FINAŁ REJONU DLA NAS !!!

14 marca na sali gimnastycznej w MOS Sokół Racibórz odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym będącymi zarazem eliminacjami do imprezy finałowej województwa śląskiego .
Nasze dziewczęta w składzie SANDRA KALINICKA , EVA LAZAR , EMILIA STRZEDUŁA i MARTYNA WILCZEK wygrały finał rejonu i będą reprezentowały nas w finale wojewódzkim w Bielsku (kwiecień 2008)!!!
Oto indywidualne miejsca naszych gwiazd :
1 miejsce SANDRA KALINICKA
4 miejsce MARTYNA WILCZEK
5 miejsce EMILIA STRZEDUŁA
11 miejsce EVA LAZAR 





FINAŁ  POWIATU DLA DZIEWCZĄT  Z PAWŁOWA !!!
25 lutego 2008 w poniedziałek na pietrowickiej hali odbył się finał powiatu w tenisie stołowym . Wystąpiliśmy w osłabionym składzie bez dwóch podstawowych zawodników . Dziewczynom to jednak nie zaszkodziło , gdyż wygrały turniej i awansowały do finału rejonu 2008 .Natomiast chłopcy wypadli poniżej oczekiwań , ale przecież najlepszym zdarza się czasami słabszy dzień . Ostatecznie zajęli IV miejsce .

Oto szczegóły zawodów :

Drużynowo dziewczęta :
1.PAWŁÓW 76 PKT
2.KRZANOWICE 69 PKT
3.GAMÓW 68 PKT
4.KRZYŻANOWICE 66 PKT

Drużynowo chłopcy :
1.KRZANOWICE 85 PKT
2.POGRZEBIEŃ 72 PKT
3.NĘDZA 68 PKT
4.PAWŁÓW 49 PKT
5.TWORKÓW 36 PKT
6.SZONOWICE 35 PKT

nasi uczniowie indywidualnie -
dziewczęta :
2 miejsce Sandra Kalinicka
4 miejsce Emilia Strzeduła
7 miejsce Eva Lazar 
14 miejsce Malwina Zuber

chłopcy :
10 miejsce Bartek Cycoń
15 miejsce Krzysztof Krzemień
16 miejsce Paweł Grela
18 miejsce Patrick Gwóźdź


TENISOWE PUCHARY DLA PAWŁOWA !!!



na zdjęciu Mistrzowskie druzyny z Pawłowa  z opiekunem Wojciechem Zalewskim w składzie (od lewej) : Robert Lazar ,Eva Lazar ,Krzysztof Krzemien , Patrick Gwóźdź , Paweł Gawełek , Bartek Cycoń , Paweł Grela , Malwina Zuber ,Emilia Strzeduła , Martyna Wilczek , Sandra Kalinicka .

9 lutego w sobote na hali sportowej w Pietrowicach odbyły się zawody o Mistrza Gminy w tenisie stołowym . Impreza zgromadziła ,,najlepsze rakiety ‘’z czterech podstawówek – Krowiarek , Pietrowic , Samborowic i Pawłowa.

 

Zawody zdominowali uczniowie z Pawłowa zdobywając wszystkie cztery puchary.

Najlepsi indywidualnie byli – wśród dziewcząt Sandra Kalinicka a chłopców Krzysztof Krzemien – oboje uczniowie szóstej klasy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pawłowie . Uczniowie z tej placówki wygrali drużynowo i w marcu będą reprezentowac naszą gminę w imprezie rangi powiatu.

Oprócz udekorowanych zwycięzców  ,wszyscy otrzymali słodycze i napoje sfinansowane przez Urząd Gminy Pietrowice W..

Oto wyniki turnieju :

Indywidualnie chłopcy –

1.Krzysztof Krzemien – Pawłów

2.Robert Lazar – Pawłów

3.Bartek Cycoń – Pawłów

4.Patrick Gwóźdź – Pawłów

 

Indywidualnie dziewczęta –

1.Sandra Kalinicka - Pawłów

2.Wiktoria Wojtaszek – Krowiarki

3.Justyna Knura – Samborowice

4.Nikol Krupa – Samborowice

miejsca pozostałych dziewcząt z Pawłowa:
5 miejsce Martyna Wilczek
6 miejsce Emilia Strzeduła
9 miejsce Eva Lazar

 

Drużynowo chłopcy :

1.Pawłów 114 pkt

2.Samborowice 85 pkt

3.Krowiarki 83 pkt

4.Pietrowice 66 pkt

 

Drużynowo dziewczęta –

1.Pawłów – 102 pkt

2.Krowiarki – 94 pkt

3.Samborowice – 89 pkt

4.Pietrowice – 63 pkt


TRZY RAZY CHŁOPCY  Z PAWŁOWA !!!



29 marca odbyły się zawody gminne dla najmłodszych gwiazd tenisa stołowego w naszej gminie .
Wsród dziewcząt triumfowały Samborowice ,ale w kategorii chłopców wszystkie laury trafiły do Pawłowa .
Mistrzem Gminy Pietrowice został ROBERT LAZAR , wicemistrzem PAWEŁ GRELA  a brązowym medalistą MICHAEL DOKUPIL .Warto dodać ,że fantastycznie spisał się uczeń klasy I ARTUR GRELA , który ukonczył zawody na V miejscu pokonując kilku starszych o trzy lata kolegów !!! Startowało 29 chłopców i 22 dziewczynki ze szkół z Pietrowic , Samborowic , Krowiarek i Pawłowa . 
Oto cała ekipa tenisistów naszej gminy 



Wszyscy uczestnicy dostali napoje i słodycze a najlepsi dyplomy i puchary , które wyglądały bardzo okazale .


Pierwsze miejsce ROBERT LAZAR 



Drugie miejsce PAWEŁ GRELA 



Trzecie miejsce MICHAEL DOKUPIL


Przypominam ,że rok temu odnieśliśmy podobny sukces - wtedy wszyscy nasi zawodnicy zajęli miejsca od 1do 4-go!!!


 Oto skład tej ,,nieprawdopodobnej ekipy'' ...takiego sukcesu już chyba nie da się powtórzyć
Krzysztof Krzemien ,Bartek Cycoń, Sandra Kalinicka,Robert Mizioch ,Justyna Pientka ,Daniel Dokupil ,Kinga Lazar ,Ania Zając i trener Wojciech Zalewski .

 

 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (15 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI