UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁW
  Piłka ręczna 2010 i inne dyscypliny
 
NASZE DZIEWCZĘTA OSTRO TRENUJĄ W P.RĘCZNĄ !
 
Od połowy października UKS Płomien Pietrowice powiększył swą działalność o zajęcia na hali sportowej przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Pawłowie .
W każdy wtorek w nowootwartej hali średnio 15-tka uczennic ZSP Pawłów klas III-VI ostro trenuje pod bacznym okiem Joachima Wieczorka prezesa uczniowskiego klubu z Pietrowic . Dzięki współpracy i pomocy logistycznej ze strony dyrektora Reginy Strzeduła i nauczyciela wych.fizycznego Wojciecha Zalewskiego uczennice nie tylko trenują w miejscowej hali . Trenerzy UKS-u postanowili połączyć grupę pawłowską i pietrowicką prowadzoną przez Marka Kępa ,gdyż w najbliższym czasie odbędą się kolejne mecze ,,młodziczek ‘’ a każda para rąk przyda się bardzo.Tym sposobem na ostatnim treningu , który odbył się na hali sportowej w Pietrowicach zjawiły się 32 młode talenty piłkarskie (22 z Pawłowa i 10 z Pietrowic) – w takim gronie łatwiej będzie wybrać skład na zawody grudniowe i styczniowe.
Pomysł by dziewczynki mogły stale rozwijać swe umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry jest trafiony i teraz tylko trzeba trzymać kciuki by zapału nie brakło ani zawodniczkom ani trenerom.
 
Na zdjęciu :
Brygida Broda , Emilia Wilczek , Jola Wilczek , Jessica Zuber , Simona Kuroczik , Patrycja Kusz ,Teresa Zemelka, Daria Miensopust , Magda Stanik , Dorota Suchanek , Magda Zając, Justyna Witeczek , Aneta Witeczek , Patrycja Miensopust , Andrea Pitrasz , Łucja Przybyła ,Angelika Baka ,Nicol Gwóźdź , Małgosia Skowronek , Aneta Grabowski , Aleksandra Strzeduła , Roksana Niedziela (wszystkie z Pawłowa) Justyna Meissner , Justyna Majewska , Paulina Duda , Paulina Szmalec , Julia Wieczorek , Karolina Tomasiuk , Natalia Węglarz , Paulina Kycia ,Aleksandra Ziemkiewicz , Jennifer Rutyna (wszystkie Pietrowice) oraz Joachim Wieczorek i Marek Kępa

 




TURNIEJ GMINNY W PIETROWICACH


Nasze dziewczęta wygrały turniej gminny pokonując w meczu finałowym Pietrowice 5-3 , chłopcy zajęli II miejsce .
W turnieju powiatowym dziewczynki zajęły II miejsce.
Również w gminnej koszykówce dziewczynki wygrały a póżniej w powiecie były drugie , chłopcy zajęli ponownie II miejsce w gminie .
W siatkówce obie nasze drużyny zajęły IV miejsce .
W turnieju piłki nożnej na Orliku chłopcy zajęli III miejsce a dziewczynki zdecydowanie wygrały . Młodsi chłopcy przygotowując się do finału Tymbark Cup na otwarcie naszego szkolnego boiska pokonali 3-1 Samborowice i 5-0 Krowiarki .
 
  Stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (43 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI