UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  Puchar Radnych Pawłowa
 
PUCHAR RADNYCH PAWŁOWA 2010


W sobotę 23 stycznia w hali sportowej w Pawłowie odbyła się trzecia edycja turnieju tenisa stołowego o Puchar Radnych Pawłowa , który to miejscowi radni Wojciech Zalewski i Józek Malcharczyk organizują dla najmłodszych sportowców . Na dziewięciu stołach , w sześciu kategoriach wiekowych rywalizowało 103 zawodników z 11 miejscowości , oprócz gospodarzy wystartowali tenisiści z Samborowic , Krowiarek , Pietrowic ,Gamowa , Szonowic , Ponięcic , Modzurowa , Żerdzin , Makowa i Rudnika .
W kategorii chłopców klas edukacji wczesnoszkolnej brylował Artur Grela z Żerdzin pokonując w finale Rafała Wilczka z Gamowa . Wśród dziewcząt tej kategorii wiekowej triumfowała ,,trzecia tenisistka mistrzostw szkoły ‘’ Aleksandra Schmidt z Pawłowa przed swoimi koleżankami Anetą Grabowski i Magdą Zając .
Frekwencja dopisała szczególnie podczas rywalizacji najstarszych roczników szkół podstawowych . Wśród 60 zawodników triumfował Robert Lazar z Pawłowa pokonując swojego odwiecznego rywala a na co dzień kolegę z klasy Pawła Grela. Turniej dziewcząt zdominowały Sandra Czekała i Karolina Pieruszka z Gamowa . Trzecia była Nicol Gwóźdź z Pawłowa .
Kiedy już uczniowie szkół podstawowych zakończyli galę wręczenia pucharów , medali i nagród pocieszenia dla wszystkich - do startu stanęło 20 uczniów gimnazjum . Bez straty seta przez turniej ,,przeszedł jak burza ‘’ Paweł Gawełek z Pawłowa . Srebrny medal przypadł Bartkowi Cycoń z Zerdzin a brązowy Krzyśkowi Krzemień z Makowa .
Puchar Radnych Pawłowa przypadł także Ani Zając , która pokonała w finale dziewcząt  swoją koleżankę z Pawłowa Paulinę Gawełek . Trecia była Gabriela Posmyk z Pietrowic .
Impreza była świetnym ,,przetarciem ‘’ przed zawodami gminnymi i powiatowymi , które odbędą się w gminach powiatu raciborskiego już niebawem . Jest także nadzieja ,że z tej setki tenisistów ,,te największe gwiazdy ,,rozpoczną prawdziwe treningi w klubie sportowym , który prężnie działa w Pawłowie .

Oto medaliści :


Dziewczyny gimnazjum :
1.Ania Zając -Pawłów
2.Paulina Gawełek – Pawłów
3.Gabriela Posmyk – Pietrowice
Chłopcy gimnazjum :
1.Paweł Gawełek - Pawłów
2.Bartek Cycoń – Żerdziny
3.Krzysztof Krzemień – Maków



Dziewczyny klas IV-VI :
1.Sandra Czekała – Gamów
2.Karolina Pieruszka – Gamów
3.Nicol Gwóźdź – Pawłów
4.Weronika Waniek – Gamów
5.Sandra Krupa – Samborowice
6.Łucja Przybyła – Pawłów



Chłopcy klas IV-VI:
1.Robert Lazar - Pawłów
2.Paweł Grela –Zerdziny
3.Patryk Ploch – Pawłów
4.Andrzej Mika – Szonowice
5.Aleksander Waniek – Gamów
6.Aleksander Rzepka – Szonowice



Dziewczynki klas I-III:
1.Aleksandra Schmidt - Pawłów
2.Aneta Grabowski – Pawłów
3.Magda Zając – Pawłów
4.Aleksandra Strzeduła – Pawłów
5.Justyna Gawlina – Zerdziny
6.Laura Wojtaszek –Pawłów
 



Chłopcy klas I-III :
1.Artur Grela –Zerdziny
2.Rafał Wilczek – Gamów
3.Paweł Muszal – Zerdziny
4.Grzegorz Zuber – Pawłów
5.Aleksander Kampik – Krowiarki
6.Kamil Kusz – Maków
 
 Oto relacja zdjęciowa z tej imprezy :




























 
 
  Stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (27 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI