UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  Puchar Tymbarku 2011
 
FINAŁ TYMBARK CUP ...NA PIĄTKĘ I SZÓSTKĘ ...
W finale województwa śląskiego w Tymbark Cup nasze dziewczęta przegrały z Tychami i zwycięzyły 6-1 Lipową ...wszystkie bramki autorstwa Laury Wojtaszek - padła nawet siódma , która dawała nam awans do półfinału ,ale sędzia przerwał grę ...dając nam rzut wolny.Dziewczyny piątą drużyną Ślaska Chłopcy pojechali po nauke i taką dostali od MOSiRu Jastrzebie .Po wygranej 3-0 z Żywcem (wo) zakończyli zawody na VI miejscu


MŁODSZE ZŁOTKA TEŻ NAJLEPSZE W POWIECIE !!! CHŁOPCY NA PODIUM W TURNIEJU ,,Z PODWÓRKA NA STADION ! NIESAMOWITY DZIEŃ W RUDNIKU !!!



Nieprawdopodobne emocje towarzyszyły naszym występom w turnieju U-10 ,, Z podwórka na stadion'' o Puchar Tymbarku w Rudniku. Dzień 24 maja 2011 na zawsze zapisze się w historii sportu Szkoły w Pawłowie. Nasze ,,młodsze złotka '' pierwszy raz na prawdziwym turnieju (więkoszośc to uczennice klas I-II !) wygrały w nieprawdopodobnych okolicznościach turniej powiatowy i awansowały do finału wojewódzkiego w Dankowicach k/Bielska (16 czerwiec ) . Chłopcy rozegrali również fantastyczne zawody , w dramatycznych okolicznościach przegrali w karnych półfinał z Chałupkami , w meczu o ,,brąz'' rozprawili się z odwiecznym rywalem z Pietrowic . Zapraszam na relację i niesamowite zdjęcia z tej imprezy zdobyte dzięki uprzejmości red.M.Koziny z ,,Nowin'' 



Dziewczęta pojechały na turniej ,,Z podwórka na stadion '' o Puchar Tymbarku ...po naukę , gdyż większość składu stanowiły debiutantki z klasy I i II .Po zwycięstwie 4-0 nad Samborowicami apetyt na zwycięstwo w turnieju wzrósł ... Niestety po pierszej połowie z Gamowem przegrywaliśmy 0-1 i awans  oddalał się . W przerwie W.Zalewski zdecydował się na ryzykowny ruch przesuwając bramkarkę Laurę Wojtaszek do ataku kosztem zmiany bramkarki , która debiutowała w tej imprezie (Natalia Kurzeja) . Na 5 min przed końcem Laura Wojtaszek wyrównała a Dominika Kowalczyk dokończyła dzieła na 30 sekund przed końcem meczu . Po gwizdku wszystkie zawodniczki utonęły w objęciach swojego trenera -a więc  dziewczęta w finale województwa śląskiego !!!




Nasze nowe gwiazdy wystąpiły w składzie : 
stoją od lewej Dominika Marcinek ,Karolina Gawełek ,Magda Herud,Kamila Miensopust ,Laura Wojtaszek , trener Wojciech Zalewski, Milena Fichna , Karolina Jurkowska , Paulina Rózga,
siedzą od lewej Sandra Wojtaszek ,Dominika Kowalczyk ,Natalia Kurzeja , Karolina Zymla.



Chłopcy rozegrali fantastyczny turniej będąc o krok od awansu do finału a może i koncowego zwycięstwa . W swojej grupie eliminacyjnej pokonali 1-0 Krzyżanowice i 4-1 Samborowice . Będąc pewnym awansu do półfinalu daliśmy pograć całej 14-tce naszych zawodników (9 z klas I-II ) co skończyło się ,,laniem ''0-9 od gospodarzy . W półfinale trafilismy na faworyta nr 1 do awansu chłopców z Chałupek . Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia , bo chłopcy zagrali nieprawdopodobny mecz . Mając olbrzymią przewagę zdołali strzelic jednak tylko jedną bramkę . W sytuacji sam na sam jak profesor zachował się Jakub Przybyła strzelając bramkę na 1-1 ! Na 1 min przed końcem mogliśmy być w finale , bo oto Michał Burdzik stanął sam na sam z pustą bramką , ale z trudnej pozycji przestrzelił .A więc karne (można je obejrzeć pod tym linkiem :   http://www.nowiny.pl/74045-rudnik-i-pawlow-wygrali-puchar-tymbarku-wideo.html )                zdecydowały ,że jednak szczęście stało po stronie rywali . Trudno . Zagraliśmy więc ,,mały finał '' czyli mecz o 3 miejsce , w którym wyraźnie lepsi ,ale i potwornie zmęczeni uczniowie z SP Pawłów pokonali 1-0 Pietrowice. 
Ogromny sukces - wspaniały turniej chłopców !!!
Oto pełna galeria z turnieju (zdjęcia ,,Nowiny'')




































 

Chłopcy:

Grupa A

Gamów - Chałupki 1:6
Górki Śląskie - Pietrowice Wielkie 1:4
Górki Śląskie - Gamów 1:2
Pietrowice Wielkie - Chałupki 0:5
Górki Śląskie - Chałupki 2:10
Pietrowice Wielkie - Gamów 4:0
 

Grupa B


Krzyżanowice - Pawłów 0:1
Samborowice - Rudnik 2:8
Pawłów - Rudnik 0:9
Krzyżanowice - Samborowice 2:1
Pawłów - Samborowice 4:1
Krzyżanowice - Rudnik 2:4

Półfinał:


Rudnik - Pietrowice Wielkie 4:0
Pawłów - Chałupki 1:3 po rzutach karnych

o 3. miejsce:
 Pawłów - Pietrowice Wielkie 1:0

Finał:
 Rudnik - Chałupki 2:0

1. Rudnik
2. Chałupki
3. Pawłów
4. Pietrowice Wielkie

Najlepszy zawodnik: Paweł Kowacz (Rudnik)
Najlepszy bramkarz: Sebastian Nowak (Chałupki)
Król strzelców: Fabian Kaczor (Chałupki) - 16 goli

Dziewczyny:


Pawłów - Samborowice 4:0
Samborowice - Gamów 2:5
Pawłów - Gamów 2:1

1. Pawłów
2. Gamów
3. Samborowice

Najlepsza zawodniczka: Karolina Zymla (Pawłów)
Najlepsza bramkarka: Laura Wojtaszek (Pawłów)
Królowa strzelczyń: Nanda Kampik (Gamów) - 4 gole

 


 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (45 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI