UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  SPORTOWIEC ROKU 2010
 
SPORTOWIEC ROKU 2010     SP PAWŁÓW
 
 
 
DZIEWCZĘTA
PKT
 
CHŁOPCY
PKT
1
ALEKSANDRA SCHMIDT
12200
1
ARTUR GRELA
11550
2
ANETA GRABOWSKI
9500
2
ROBERT LAZAR
11100
3
NICOL GWÓŹDŹ
8400
3
PAWEŁ GRELA
8000
4
TERESA ZEMELKA
5800
4
MICHAEL DOKUPIL
4950
5
ŁUCJA PRZYBYŁA
5700
5
PATRYK PLOCH
4500
6
JESSICA ZUBER
5200
6
ELIASZ ZIĘTEK
3500
7
MAGDA STANIK
4700
7
ADAM LISZKA
2750
8
JOLA WILCZEK
4000
8
KAMIL KALUS
2700
9
EMILIA WILCZEK
3900
9
KAROL ZEMELKA
2100
10
MAGDA ZAJĄC
3850
10
PAWEŁ MUSZAL
2000
11
JUSTYNA WITECZEK
3700
11
KAMIL KUSZ
1900
12
ROKSANA NIEDZIELA
3650
12
GRZEGORZ ZUBER
1850
13
ALEKSANDRA STRZEDUŁA
3550
13
ANDRZEJ WIDOK
1800
14
JUSTYNA GAWLINA
3500
14
TOMASZ BIENIASZ
1650
15
MAŁGOSIA SKOWRONEK
3400
15
KAMIL KANIUCH
1600
16
PATRYCJA KUSZ
3000
16
DAWID KUBISZ
1550
17
PATRYCJA MIENSOPUST
2900
17
MARCIN SKOWRONEK
1500
18
DOROTA SUCHANEK
2850
18
PIOTR WIDOK
1450
19
LAURA WOJTASZEK
2800
19
MATEUSZ LABUD
1400
20
ANDREA PITRASZ
2700
20
MICHAŁ BURDZIK
1350
 

SUKCESY  SPORTOWE  2010

sukcesy sportowe SP PAWŁÓW 2009/2010          
SZCZEBEL MIEJSCE DYSCYPLINA NAZWA ZAWODÓW KLASA - KATEGORIA DATA - MIEJSCE
PÓŁF.KRAJ 4 PIŁKA NOŻNA  TYMBARK CUP - MP U-10 III DZIEWCZĘTA 2.08 KLUCZBORK
WOJEW 1 PIŁKA NOŻNA  TYMBARK CUP - MP U-10 III DZIEWCZĘTA 11.06 BYTOM
WOJEW 2 PIŁKA NOŻNA  ORANGE CUP - MP U-11 IV DZIEWCZĘTA 8.06 DANKOWICE
REJON 2 TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY PÓŁ. WOJ. VI CHŁOPCY 17.03 PAWŁÓW
REJON 2 TENIS STOŁOWY ROBERT LAZAR IND. PÓŁ WOJ. VI CHŁOPCY 17.03 PAWŁÓW
REJON 3 TENIS STOŁOWY ARTUR GRELA IND. PÓŁ WOJ. VI CHŁOPCY 17.03 PAWŁÓW
POWIAT 1 PIŁKA NOŻNA  TYMBARK CUP - MP U-10 III DZIEWCZĘTA 2.06 RUDNIK
POWIAT 1 PIŁKA NOŻNA  ORANGE CUP - MP U-11 IV DZIEWCZĘTA 31.06 RUDNIK
POWIAT 1 PIŁKA NOŻNA  HALOWA PIŁKA NOŻNA VI DZIEWCZĘTA 5.01 RUDNIK
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY POWIAT VI CHŁOPCY 10.03 PAWŁÓW
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY ARTUR GRELA IND. POWIAT VI CHŁOPCY 10.03 PAWŁÓW
POWIAT 3 PIŁKA NOŻNA  HALOWA PIŁKA NOŻNA VI CHŁOPCY 1.12 NĘDZA
POWIAT 2 KOSZYKÓWKA TURNIEJ POWIATOWY VI DZIEWCZĘTA 8.02 RUDNIK
POWIAT 2 PIŁKA RĘCZNA TURNIEJ POWIATOWY VI DZIEWCZĘTA 23.03 RUDNIK
POWIAT 3 PIŁKA NOŻNA  TYMBARK CUP - MP U-10 III CHŁOPCY 2.06 RUDNIK
POWIAT 3 LEKKOATLETYKA NICOL GWÓŹDŹ - BIEG RUDNICKI VI DZIEWCZĘTA 1.06 RUDNIK
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY POWIAT VI DZIEWCZĘTA 10.03 PAWŁÓW
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY OLA SCHMIDT - PUCHAR SOŁTYS III DZIEWCZĘTA 27.02 SZONOWICE
POWIAT 2 TENIS STOŁOWY ANETA GRABOWSKI-SOLTYS III DZIEWCZĘTA 27.02 SZONOWICE
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY MAGDA ZAJĄC -PUCHAR SOŁTYS III DZIEWCZĘTA 27.02 SZONOWICE
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY ARTUR GRELA -PUCHAR SOŁTYS III CHŁOPCY 27.02 SZONOWICE
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY PAWEŁ MUSZAL- SOŁTYS III CHŁOPCY 27.02 SZONOWICE
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY NICOL GWÓŹDŹ - SOŁTYS VI DZIEWCZĘTA 27.02 SZONOWICE
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY ROBERT LAZAR -SOŁTYS VI CHŁOPCY 27.02 SZONOWICE
POWIAT 2 TENIS STOŁOWY PAWEŁ GRELA - SOŁTYS VI CHŁOPCY 27.02 SZONOWICE
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY PATRYK PLOCH - SOŁTYS VI CHŁOPCY 27.02 SZONOWICE
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY NICOL GWÓŹDŹ - PUCHAR RAD VI DZIEWCZĘTA 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY ROBERT LAZAR - PUCHAR RAD VI CHŁOPCY 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 2 TENIS STOŁOWY PAWEŁ GRELA - PUCHAR RAD VI CHŁOPCY 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY OLA SCHMIDT - PUCHAR RAD III DZIEWCZĘTA 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 2 TENIS STOŁOWY ANETA GRABOWSKI-RADNYCH III DZIEWCZĘTA 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY MAGDA ZAJĄC -PUCHAR RAD III DZIEWCZĘTA 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 1 TENIS STOŁOWY ARTUR GRELA -PUCHAR RADNY III CHŁOPCY 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 3 TENIS STOŁOWY PAWEŁ MUSZAL- RADNY III CHŁOPCY 23.01 PAWŁÓW
POWIAT 1 KOLARSTWO ROBERT LAZAR - POWIAT VI CHŁOPCY 29.10 RACIBÓRZ
GMINA 1 PIŁKA NOŻNA  HALOWA PIŁKA NOŻNA VI CHŁOPCY 28.11 PIETROWICE
GMINA 1 PIŁKA NOŻNA  HALOWA PIŁKA NOŻNA VI DZIEWCZĘTA 28.11 PIETROWICE
GMINA 1 KOSZYKÓWKA TURNIEJ GMINNY VI DZIEWCZĘTA 6.02 PAWŁÓW
GMINA 1 TENIS STOŁOWY TURNIEJ GMINNY VI DZIEWCZĘTA 6.03 PAWŁÓW
GMINA 1 TENIS STOŁOWY TURNIEJ GMINNY VI CHŁOPCY 6.03 PAWŁÓW
GMINA 1 TENIS STOŁOWY ROBERT LAZAR -IND. GMINA VI CHŁOPCY 6.03 PAWŁÓW
GMINA 1 TENIS STOŁOWY NICOL GWÓŹDŹ - IND .GMINA VI DZIEWCZĘTA 6.03 PAWŁÓW
GMINA 1 PIŁKA RĘCZNA TURNIEJ GMINNY VI DZIEWCZĘTA 18.03 PIETROWICE
GMINA 1 TENIS STOŁOWY ARTUR GRELA - IND.GMINA III CHŁOPCY 27.03 PAWŁÓW
GMINA 1 TENIS STOŁOWY OLA SCHMIDT-IND .GMINA III DZIEWCZĘTA 27.03 PAWŁÓW
GMINA 1 PIŁKA NOŻNA  TURNIEJ NA ORLIKU VI DZIEWCZĘTA 24.04 PIETROWICE
GMINA 1 PIŁKA NOŻNA  TURNIEJ GMINNY - TYMBARK CUP III CHŁOPCY 9.06 PAWŁÓW


 
 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (48 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI