UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  TYMBARK CUP 2008 !!!
 

FANTASTYCZNE SUKCESY MŁODYCH PIŁKAREK  I  PIŁKARZY  W TYMBARK CUP 2008 !!!



Jesteśmy trzecią drużyna Sląska po finale turnieju o Puchar Tymbarku z cyklu imprezy ,,Z podwórka na stadion '' Tak młode zawodniczki z Pawłowa nie tylko nie przestraszyły się starszych rywalek a wręcz przeciwnie ...strzelały bramki na zawołanie .Puchary i medale są nasze .Olbrzymi sukces naszych Złotek !!!

W Dankowicach k/Bielska rozegrano 3 czerwca wielki finał wojewódzki , w którym świetnie spisały się dziewczęta z Pawłowa .

Zdobyły puchar i medale zostając trzecią drużyną na Śląsku po zwycięstwie 3-1 nad Kotulicami k/Bielska .
Wszystkie mecze naszych ,,Złotek''
1-0 z Samborowicami
1-4 z Gilowicami
3-1 z Gorzyczkami 
3-1 z Kotulinem/Bielsko

Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali upominki od sponsorów , medale i dyplomy oraz poczęstunek . 




a wcześniej odbyły się finały powiatowe :


Nieprawdopodobne sukcesy zanotowali nasi uczniowie w szczęsliwym dniu 30 maja 2008 piątek na boiskach LKS-u Rudnik w ramach turnieju TYMBARK CUP 2008 będącymi eliminacjami finałow wojewódzkich . 
Dziewczęta przeszły przez cały turniej jak ,,burza '' gromiąc wszystkie rywalki do zera ! Chłopcy również spisali się fantastycznie zajmując II miejsce . Oprócz ogromnego żniwa pucharów dla drużyny nasi uczniwie otrzymali też prawie wszystkie nagrody indywidualne .
NAJLEPSZA PIŁKARKA TURNIEJU - ALEKSANDRA SCHMIDT
NAJLEPSZA BRAMKARKA TURNIEJU - ANETA GRABOWSKI 
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU - PAWEŁ GRELA 
NAJLEPSZY PIŁKARZ TURNIEJU (nagroda specjalna ) - ELIASZ ZIĘTEK (7 bramek!)



Wyniki dziewcząt w turnieju , które awansowały do finału śląskiego w Dankowicach k/Bielska z I miejsca !!!
1-0 z Gamowem 
1-0 z Samborowicami
3-0 z Rudnikiem 


Chłopcy zakończyli rywalizację na II miejscu uzyskując wyniki :
4-0 z Raciborzem
1-0 z Rudnikiem 
7-0 z Samborowicami
1-0 z Tworkowem 
0-2 z Gamowem 

Skład dziewcząt :
Aneta Grabowski , Magda Stanik , Jessica Zuber , Emilia Wilczek , Aleksandra Schmidt , Nicol Gwóźdź , Simona Kuroczik , Patrycja Miensopust ,Daria Miensopust , Patrycja Fojtzik , Andrea Pitrasz , Teresa Zemelka 

Skład chłopców :
Paweł Grela , Patryk Ploch , Kamil Kalus , Michael Dokupil , Robert Lazar , Marcin Skowronek , Eliasz Ziętek , Sławek Pawełkiewicz , Michał Błachut 

oto droga zdjęciowa tego turnieju ...



reportaż z zawodów  wojewódzkich w Dankowicach k/Bielska 

























































i reportaż z zawodów powiatowych w Rudniku













































































 
  Stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (20 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI