UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  Tenis stołowy
 

TENISIŚCI  NA PIĄTYM MIEJSCU NA ŚLĄSKU!

W okolicach Bielska (Ligota) w dniu 19 kwietnia 2011 odbył się finał wojewódzki szkół podstawowych w tenisie stołowym .  Nasze gwiazdy po triumfie w turnieju gminnym , powiatowym , rejonowym pojechali walczyć o pierwszą dziesiątkę wśród 32 drużyn z całego Śląska . Piąte miejsce , które zdobyli jest najlepszym wynikiem w tenisie od 10 lat w naszej szkole . Warto dodać ,że występ szczególnie naszej rakiety nr1  Pawła Greli nie do końca był szczęsliwy ...aż trudno sobie wyobrazić co byłoby gdyby nasi tenisiści byli w swojej optymalnej formie. Olbrzymi sukces tej drużyny to zasługa wymienionego Pawła , Artura Grela , Roberta Lazara i Patryka Plocha.


JEST FINAŁ WOJEWÓDZKI !


Reprezentanci naszego powiatu raciborskiego uczniowie z Pawłowa awansowali  do finału wojewódzkiego w Bielsku  turnieju tenisa stołowego szkół podstawowych . W hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pawłowie dziś  16 marca  spotkały się trzydzieści dwie najlepsze rakiety na szczeblu finału rejonu . Podopieczni Wojciecha Zalewskiego triumfowali nie tylko w drużynie , gdyż indywidualnie zdominowali klasyfikację końcową umieszczając w pierwszej szóstce wszystkich swoich zawodników ! Już w pierwszym meczu losowanie skojarzyło świeżo upieczonego mistrza powiatu Pawła Grela z Pawłowa z ubiegłorocznym mistrzem rejonu Piotrem Ciołkiem z Dębieńska – Leszczyn . Paweł Grela zrewanżował się za ubiegłoroczną porażkę i gładko pokonał rywala 3-0 . Już do końca turnieju nie przegrał meczu tracąc tylko seta w meczu … z bratem Arturem , który ukończył zawody z brązowym medalem .Pozostali zawodnicy z Pawłowa dotrzymywali kroku swoim kolegom zajmując odpowiednio 5 miejsce (Robert Lazar ) i 6 miejsce (Patryk Ploch)

Chłopcy indywidualnie :

1.Paweł Grela -Pawłów

2.Piotr Ciołek – Dębieńsko

3.Artur Grela – Pawłów

4.Łukasz Domin – Dębieńsko

5.Robert Lazar – Pawłów

6.Patryk Ploch – Pawłów

 Chłopcy drużynowo :

1.SP PAWŁÓW 84 PKT

2.SP 8 DĘBIEŃSKO 78 PKT

3.SP ZWONOWICE 61 PKT

4.SP KUŹNIA RAC 52 PKT

Znowu najlepsi w powiecie !

Z udziałem 10 drużyn powiatu raciborskiego odbył się turniej tenisowy szkół podstawowych na hali sportowej w Pawłowie.

Od kilku lat panują w tej dyscyplinie chłopcy z Pawłowa , którzy wygrali wyrażnie zawody powiatowe zarówno indywidualnie jak i drużynowo awansując do zawodów rejonowych ( 16.03 w Pawłowie ) , które są ostatnią eliminacją przed finałem wojewódzkim w Bielsku.

 Na ośmiu stołach rywalizowało 40-tka tenisistów , w tym również nowy mistrz szkoły w Pawłowie –uczeń klasy IV Artur Grela . Tym razem jednak młoda gwiazda pawłowskiej szkoły musiała uznać wyższośc …brata Pawła , który okazał się najlepszy w powiatowym turnieju . W pierwszej piątce sklasyfikowanych zawodników aż czterech to uczniowie miejscowej szkoły .

Najlepsi oprócz awansu do następnego etapu otrzymali puchary , medale i dyplomy .Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowany przez ZSP Pawłów .
Wyniki chłopców :

1.Paweł Grela - Pawłów

2.Szymon Kuc –Krzanowice

3.Artur Grela – Pawłów

4.Robert Lazar – Pawłów

5.Patryk Ploch – Pawłów

Wyniki drużynowe chłopców :

1.PAWŁÓW 85pkt

2.KRZANOWICE 74 pkt

3.POGRZEBIEŃ 63 pkt

4.GAMÓW 47 pkt

5.KRZYŻANOWICE 43 pkt

6.NĘDZA 38 pkt




PUCHAR SOŁTYSÓW  GMINY RUDNIK w tenisie stołowym 2011 - worek medali i pucharów dla nas !!!



Wyniki zawodów :


chłopcy klas I-II :
I miejsce ROBERT FOJCIK
III miejsce JAKUB PRZYBYŁA
IV miejsce MICHAŁ FOJTZIK
V miejsce FILIP SALOMON
VI miejsce ADAM MUSZAL
VII miejsce KAMIL NIEDZIELA
VIII miejsce MARCEL WILCZEK 


dziewczynki klas I-II 
I miejsce Milena Fichna 
III miejsce Karolina Gawełek



dziewczynki klas III-IV :
I miejsce ALEKSANDRA SCHMIDT
V miejsce MAGDA ZAJĄC
VI miejsce ALEKSANDRA STRZEDUŁA


chłopcy klas III-IV :
I miejsce ARTUR GRELA
III miejsce PAWEŁ MUSZAL 


dziewczynki klas V-VI :
II miejsce NICOL GWÓŹDŹ 
III miejsce JESSICA ZUBER
IV miejsce EMILIA WILCZEK
V miejsce ANETA WITECZEK


chłopcy klas V-VI :
I miejsce ROBERT LAZAR
II miejsce PAWEŁ GRELA
III miejsce PATRYK PLOCH





PUCHAR WÓJTA W TENISIE STOŁOWYM 2010


W dniu 18 grudnia w pawłowskiej hali sportowej odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Pietrowice Wielkie - zawody jak zwykle zdominowali uczniowie naszej szkoły , szczególnie w kategoriach chłopców.
Oto końcowe wyniki :
młodziki:
1 PAWEŁ GRELA - PAWŁÓW
2 ARTUR GRELA - PAWŁÓW
3 ROBERT LAZAR - PAWŁÓW


juniorzy :
1 PAWEŁ GAWEŁEK - PAWŁOW
2 MARCIN LITKA - PAWŁÓW
3 DOMINIK SKOWRONEK - PAWŁOW


dziewczęta :
1 GABRIELA POSMYK -PIETROWICE
2 WIKTORIA WOJTASZEK - KROWIARKI
3 SANDRA CZEKAŁA - GAMÓW


oldboje :
1 NORBERT BRZEZNY - SAMBOROWICE
2 MANFRED HERUD -PIETROWICE
3 ADRIAN ZYMLA - ŻERDZINY


seniorzy :
1 MICHAŁ STÓS -PAWŁOW
2 ALEKSANDER HERUD -PAWŁÓW
3 MARCIN LITKA - PAWŁÓW O

open :
1. HENRYK STÓS - PAWŁÓW
2. RUDOLF KUBIK - PAWŁÓW
3. RAJMUND HERUD -PAWŁÓW
Imprezę zorganizował miejscowy LKS Pawłow pod kierunkiem Rudolfa Kubika i Michała Stós .Nagrody wręczyli Wójt Gminy Pietrowice Andrzej Wawrzynek , Dyrektor Szkoły w Pawłowie Regina Strzeduła i Prezes LKS Ryszard Schmidt

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM


Najlepsze ,,rakiety szkolne'' rywalizowały w Mistrzostwach Szkoły 2010 - wśród 30-tki najlepszymi okazali się Nicol Gwóźdź i niespodziewanie , ale zasłużenie Artur Grela - gratulujemy !


Końcowa klasyfikacja :
1.Artur Grela
2.Paweł Grela
3.Robert Lazar
4.Patryk Ploch
5.Sławek Pawełkiewicz
6.Andrzej Widok
7.Mateusz Labud
8.Eliasz Zietek
i jeszcze pozostali finaliści na zdjęciu



Końcowa kolejność dziewcząt :


1.Nicol Gwóźdź
2.Ola Schmidt
3.Emilia Wilczek
4.Justyna Witeczek
5.Aneta Grabowski
6.Aneta Witeczek
7.Teresa Zemelka
8.Ola Strzeduła
i pozostałe finalistki na zdjęciach :



DYSCYPLINA
TENIS STOŁOWY
 
 
WYNIKI KOŃCOWE 2010
4.12.2010
KLASA
DZIEWCZĘTA
 
LISTA UCZNIÓW
PAWŁÓW
 
 
 
 
1
NICOL GWÓŻDŻ
Kadra A
2
OLA SCHMIDT
Kadra A
3
EMILIA WILCZEK
Kadra A
4
JUSTYNA WITECZEK
Kadra A
5
ANETA GRABOWSKI
Kadra B
6
ANETA WITECZEK
Kadra B
7
TERESA ZEMELKA
Kadra B
8
OLA STRZEDUŁA
Kadra B
9
MAGDA ZAJĄC
 
10
LAURA WOJTASZEK
 
11
DOROTA SUCHANEK
 
12
ROKSANA NIEDZIELA
 
13
MAGDA HERUD
 
14
SANDRA WOJTASZEK
 


DYSCYPLINA
TENIS STOŁOWY
FINAŁY
 
WYNIKI KOŃCOWE 2010
4.12.2010
KLASA
CHŁOPCY
 
LISTA UCZNIÓW
PAWŁÓW
 
 
 
 
1
ARTUR GRELA
Kadra A
2
PAWEŁ GRELA
Kadra A
3
ROBERT LAZAR
Kadra A
4
PATRYK PLOCH
Kadra A
5
SŁAWEK PAWEŁKIEW.
Kadra B
6
ANDRZEJ WIDOK
Kadra B
7
MATEUSZ LABUD
Kadra B
8
ELIASZ ZIĘTEK
Kadra B
9
PAWEŁ MUSZAL
 
10
TOMASZ SUCHANEK
 
11
GRZEGORZ ZUBER
 
12
MICHAŁ BURDZIK
 
13
ROBERT FOJCIK
 
14
JAKUB PRZYBYŁA
 
15
FILIP MALCHARCZYK
 

 


 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (52 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI