UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  WIELGUS CUP 2012
 
V miejsce na Śląsku !

W finale województwa śląskiego turnieju Wielgusa 2012 drużyna UKS Pawłów zajęła V miejsce . Nasze gwiazdki pokonały Kłomnice 3-2 , przegrały 1-2 z Gilowicami oraz rozgromiły 5-0 UKS Gamów . W walce o awans do strefy fanałowej uległy odwiecznemu rywalowi UKS Kochanowice 2-6. Połowa drużyny zadebiutowała w rozgrywkach rangi wojewódzkiej .










Dziewczęta UKS Pawłów w finale wojewódzkim TURNIEJU WIELGUSA 2012 !



9 maja na Orliku w Pietrowicach odbyły się finały powiatu Racibórz w turnieju Wielgusa 2012 . Nadspodziewanie łatwo do finału województwa śląskiego awansowały nasze dziewczęta po zwycięstwach 3-0 nad Gamowem i 3-0 nad Rudnikiem. Chłopcom poszło gorzej . Zajęli IV miejsce po porażkach z Rudnikiem i Tworkowem oraz remisie 0-0 z Kuźnią Raciborską.
ZDJĘCIA i WYNIKI :
media :http://www.naszraciborz.pl/sport/art/0-bez-kategorii/22555-mlodziki-zagraly-w-powiatowym-turnieju.html











Na starcie stanęło 7 ekip piłkarskich by wyłonić mistrza powiatu raciborskiego , który zaprezentuje się w finale województwa śląskiego 23 maja w Dankowicach k/Bielska .
W obu kategoriach nie było przypadku wygrały zdecydowanie najlepsze ekipy . Wśród chłopców triumfował SP Tworków po wygranych 5-2 z Kuźnią Raciborską , 6-0 z Pawłowem i 5-0  z Rudnikiem .
Natomiast dziewczęta z Pawłowa wygrały 3-0 z Gamowem i 3-0 z Rudnikiem .
Nagrody, które  ufundowalo Starostwo Powiatowe w Raciborzu  wręczyli : Inspektor d/s sportu  Piotr Kielar i Przewodniczący Rady Powiatu Racibórz Adam Wajda .
Wyniki :
Dziewczęta :
PAWŁÓW - GAMÓW 3-0
GAMÓW - RUDNIK 4-1
PAWŁÓW - RUDNIK 3-0
 
Tabela :
1.Pawłów  6 pkt 6-0 
2,Gamów 3 pkt 4-4
3.Rudnik 0pkt 1-7 
 
Najlepszy strzelec - LAURA WOJTASZEK (Pawłów) 5 bramek
Najlepsza bramkarka - NATALIA KURZEJA (Pawłów ) 0 straconych bramek
Najlepsza piłkarka - KATARZYNA JASZEK (Gamów)
 
Chłopcy :
KUŹNIA - RUDNIK 1-3
TWORKÓW - PAWŁÓW 6-0
KUŹNIA - TWORKÓW 2-5
PAWŁÓW - RUDNIK 1-3
PAWŁÓW - KUŹNIA 0-0
RUDNIK -TWORKÓW 0-5
 
Tabela :
1.Tworków 9 pkt 16-2
2.Rudnik 6 pkt  6-7
3.Kuźnia 1 pkt 3-8
4.Pawłów 1  pkt 1-9
 
Najlepszy strzelec - SZYMON KALISZ (Tworków)
Najlepsza bramkarz- DAWID ZYGAR (Tworków)
Najlepsza piłkarz-  PAWEŁ KOWACZ (Rudnik)
 
 
 
 
  Stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (36 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI