UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  puchar radnych 2008
 

Puchar Radnych Pawłowa

 

Z udziałem ponad 50tki dzieciaków z Pawłowa , Makowa i Zerdzin

 2-go lutego w sobotę  odbyła się impreza , która zadebiutowała w kalendarzu wydarzeń sportowych Gminy Pietrowice Wielkie .

Radni Sołectwa Pawłow Wojciech Zalewski i Józef Malcharczyk zorganizowali I turniej tenisowy o Puchar Radnych .

Wyłoniono mistrzów w sześciu kategoriach wiekowych , którzy otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Radnych.

Wszyscy uczestnicy tego maratonu tenisa stołowego na sali gimnastycznej w Pawłowie zostali też obdarowani słodyczami ,napojami i pamiątkowymi specjalnymi dyplomami .

Najlepszą  dwudziestkę  uczniów  organizatorzy nagrodzili rakietkami tenisowymi by mogli rozwijać swój talent i zwyciężać w turniejach wyższego szczebla .

W kategorii najmłodszej triumfowali pierwszoklasiści , których rodzice przez kilka lat odnosili sukcesy w tej dyscyplinie sportu dla szkoły w Pawłowie . Ola Schmidt nie miała sobie równych wśród zawodniczek klas I-II  a Artur Grela w kategorii chłopców.

Robert Lazar z klasy III  powtórzył swój sukces sprzed miesiąca , kiedy sensacyjnie wygrał turniej o Puchar Wójta pokonując rywali trzy lata starszych od siebie .Również w tym turnieju przeszedł przez wszystkie pojedynki ,,jak burza’’.

Nicol Gwóźdź pokonała wszystkie rywalki w kategorii klas III-IV a jej starszy brat Patrick  zwyciężył w najstarszej kategorii uczniów klas V-VI .

Ostatni puchar otrzymała Sandra Kalinicka z Żerdzin wygrywając wszystkie pojedynki nie tracąc żadnego seta w turnieju !

Oto najlepsi tenisiści :

 

Dziewczynki klasy I-II

1.Ola Schmidt

2.Aneta Grabowski

3.Roksana Niedziela

4.Małgosia Skowronek

 


Chłopcy klas I-II

1.Artur Grela

2.Adam Liszka

3.Piotr Widok

4.Tomasz Suchanek


 

Dziewczęta klasy III-IV

1.Nicol Gwóźdź

2.Jola Wilczek

3.Łucja Przybyła

4.Jessica Zuber

 

Chłopcy klas III-IV

1.Robert Lazar

2.Paweł Grela

3.Patryk Ploch

4.Kamil Kalus

 

Dziewczęta klas V-VI

1.Sandra Kalinicka

2.Eva Lazar

3.Martyna Wilczek

4.Emilia Strzeduła

 

Chłopcy klas V-VI

1.Patrick Gwóźdź

2.Krzysztof Krzemień

3.Paweł Gawełek

4.Krzysztof Krzykała

 Powyżej przedstawiamy zdjęcia laureatów turnieju , poniżej dokumentację z całych zawodów ...tak bawiliśmy się w Pawłowie 2.02.2008




Zdobywca pucharu w najmłodszej kategorii Artur Grela .




Mistrzyni w kategorii najmłodszych dziewczynek Ola Schmidt .




Anetka Grabowska walczyła dzielnie kończąc rozgrywki na II miejscu .




Pierwsze kroki przy stole tenisowym Dorotki Suchanek były także udane .




Tomek Suchanek z meczu na mecz radził sobie z rywalami i wygrał kilka setów.




Czekając na swój mecz warto podpatrzeć rywalki ...zawsze można znaleźć słabe strony i ...wygrać !




Ach...tyle nagród do wręczenia - maraton tenisowy trwa !




Nicol Gwóźdź pilnowała wszystkie puchary ...w końcu udało się - jeden trafił do Jej rąk .




Narada przed decydującymi pojedynkami była bardzo ważna - kto wygra ?




Po walkach finałowych był czas i na refleksję ...




,,Proszę o ciszę , przeczytam listę laureatów ''-zdaje się mówić Radny Józef Malcharczyk 

 
  Stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (15 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI