UKS PAWŁÓW

UKS PAWŁÓW
  TYMBARK CUP 2015

Pawłowianki z brązem na Mistrzostwach Śląska

Zawodniczki i zawodnicy U8 (uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej ) rywalizowali po raz pierwszy w turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku w Dankowicach k/Bielska. Powiat raciborski reprezentowali chłopcy z Pietrowic i dziewczęta z Pawłowa. Świetnie zaprezentowały się piłkarki UKS Pawłów zdobywając po raz pierwszy w życiu brązowe medale Mistrzostw Śląska. Najlepszą piłkarką turnieju została wybrana Kamila Wojtaszek z Pawłowa.

18 drużyn z całego Śląska od rana 25 marca rywalizowało na boisku Pasjonata Dankowice o tytuł Mistrza Śląska XV edycji turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Pierwszoklasiści z Pawłowa i Pietrowic (kategoria U8 po raz pierwszy grała w turnieju) po zwycięstwie w turnieju powiatowym jesienią 2014 roku kontynuowała przygodę i zabawę wśród najlepszych drużyn województwa śląskiego .

opiekunowie : Teresa Koloch i Wojciech Zalewski

Starsze piłkarki UKS Pawłów również z brązem!

Drugi dzień zmagań XV finałów Śląska turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku przyniósł ponownie sukces piłkarkom UKS Pawłów. Starsza grupa U10 (klasy II.III) podobnie jak wczoraj koleżanki z U8 zdobyły trzecie miejsce w województwie śląskim.

Indywidualne wyróżnienie - statuetkę organizatorzy przyznali Dominice Rybka z Pawłowa z kategorii U10.