UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  jesień 2008
 

ROK SZKOLNY 2008/2009 - jesień
Jesienią 2008 nasi sportowcy ze Szkoły Podstawowej w Pawłowie znowu eksplodowali . Sukcesy piłkarskie najstarszych i tych młodszych - dziewcząt i chłopców wzbudzają znowu podziw . Wygraliśmy też gminne biegi przełajowe a czwarta klasa nie miała sobie równych w gminnym turnieju gier i zabaw . Okres świąteczno - noworoczny to czas szlifowania formy w tenisie stołowym. O tym wszystkim przeczytajcie poniżej .Czas rozpocząć rok szkolny 2008/2009 ...


PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO W GMINNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ...


Nasze drużyny w sztafetowych biegach przełajowych odniosły podwójne zwycięstwo. 9 października w gminnym biegu sztafetowym dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce przed Pietrowicami i Samborowicami. W zawodach rejonowych w biegu w Parku nad Odrą w Raciborzu przez cztery zmiany nasze dziewczyny utrzymywały miejsce na podium jednak ostatecznie zajęły VI miejsce , chłopcy byli na X miejscu .
Mistrzowie gminy występowali w składzie 
dziewczęta (na zdjęciu):
Emilia Strzeduła , Paulina Gawełek , Malwina Zuber , Martyna Wilczek , Patrycja Kusz i Nicol Gwóźdź.
chłopcy :
Paweł Gawełek , Dawid Przybyła , Karol Zemelka , Michael Dokupil ,Patrick Gwóźdź,Robert Lazar.


GMINNA PIŁKA 5-0SOBOWA JAK ZWYKLE NASZA !!!


Nasi chłopcy klas V-VI tradycyjnie wygrali gminny turniej piłkarski 5-osobowy rozgrywany 11 października 2008 na boisku LKS Pawłow .Bedą wiosną przyszłęgo roku znowu gościć najlepsze ekipy z powiatu . W turnieju towarzyskim dziewcząt nasze ,,gwiazdki '' zajęły drugie miejsce . Oto szczegóły :

wyniki chłopców : SP PAWŁÓW
z Pietrowicami 1-1
z Krowiarkami 11-0
z Samborowicami 12-0 
tabela :
1.Pawłów
2.Pietrowice
3.Krowiarki
4.Samborowice



Mistrzowie Gminy wystapili w skladzie :
Dawid Dokupil ,Paweł Gawełek , Patrick Gwóźdź , Bartek Cycoń , Michael Dokupil,Dawid Grabowski , Paweł Grela ,Dawid Przybyła 

Nasze dziewczęta grały z :
Samborowicami 2-1
Krowiarkami 2-1 
Pietrowicami 0-3
tabela :
1.Pietrowice
2.Pawłow
3.Samborowice
4.Krowiarki


Wystąpiły w składzie :
Emilia Strzeduła, Martyna Wilczek , Paulina Gawełek , Malwina Zuber , Jessica Zuber , Nicol Gwóźdź ,Ola Schmidt i Aneta Grabowski

PODWÓJNY TRIUMF NA BOISKU W SAMBOROWICACH !!!

Tydzień po sukcesach najstarszych roczników na swoje zawody piłkarskie pojechali uczniowie klas III-IV gromiąc rywali . Dziewczęta i chłopcy Mistrzami Gminy Pietrowice Wielkie 2008 !!!

Chłopcy wygrali wszystkie pojedynki :
2-1 z Pietrowicami,
4-1 z Krowiarkami ,
5-0 z Samborowicami 
tabela :
1.Pawłów
2.Pietrowice
3.Krowiarki
4.Samborowice


Mistrzowie wystąpili w składzie :
Michael Dokupil , Eliasz Ziętek , Paweł Grela , Patryk Ploch , Kamil Kalus , Marcin Skowronek , Robert Lazar 



Nasze ,,złotka'' nie zawiodły wygrywając swoje pojedynki do zera ! Wygrały 5-0 z Pietrowicami i 2-0 z Samborowicami wygrywając turniej przed Samborowicami i Pietrowicami.
Skład Mistrzyń : 
Ola Schmidt , Nicol Gwóźdź ,Aneta Grabowski , Daria Miensopust , Małgosia Skowronek , Teresa Zemelka ,Patrycja Fojtzik ,Emilia Wilczek ,Jessica Zuber ,Andrea Pitrasz.


GRY I ZABAWY NA HALI W PIETROWICACH
25 października w sobotę na hali ZS w Pietrowicach odbył się gminny turniej gier i zabaw . Musieliśmy tego dnia walczyć nie tylko z przeciwnikami , ale i z ospą , która zdziesiątkowała naszą kadrę na te zawody ...Mimo tych przeciwności nie było źle - klasa IV wygrała swoje współzawodnictwo , klasa II minimalnie przegrała z gospodarzami a pozostałe klasy walczyły bardzo ambitnie o podium .

KLASA II 
1.Pietrowice  34 pkt
2.Pawłow 31 pkt
3.Samborowice 28 pkt

Skład : Ola Schmidt , Artur Grela , Magda Zając , Aneta Grabowski , Teresa Kusz ,Szymon Krautwurst , Tomek Liszka i Kuba Dłużniak

KLASA III 
1.Pietrowice 40 pkt
2.Pawłów 26,5 pkt
3.Samborowice 24 pkt

Skład : Piotr Widok , Małgosia Skowronek , Adam Liszka , Daria Miensopust , Aneta Litwińczuk , Artur Wilczek , Tomek Suchanek,Angelika Wagner , Irena Skowronek

KLASA IV
1.Pawłów 39,5 pkt
2.Pietrowice 32 pkt
3.Krowiarki 14 pkt

Skład: Michael Dokupil , Nicol Gwóźdź , Eliasz Ziętek ,Jessica Zuber , Emilia Wilczek , Andrea Pitrasz , Patryk Ploch , Robert Lazar 

KLASA V 
1.Pietrowice 42pkt
2.Samborowice 30,5 pkt
3.Pawłów 23,5 pkt
4.Krowiarki 9,5 pkt

Skład:Karol Zemelka , Jola Wilczek , Łucja Przybyła , Brygida Broda , Tomasz Bieniasz i gościnnie Marcin Skowronek , Olek Januła i Paweł Grela .


MISTRZOSTWA SZKOŁY  W TENISIE STOŁOWYM PAWŁÓW 2008 


W mroźny poranek 22 listopada w sobotę rozegrał się prawdziwy maraton tenisa stołowego w naszej szkole . Wystartowało 18 dziewczat i 18 chłopcówjako ,,najlepsze rakiety tenisowe ''naszej szkoły w mistrzostwach .
Rywalizacja była niesamowicie wyrównana i mimo ,że pojawilismy się w szkole przed 8.30 to jeszcze przed 15tą nikt nie był w stanie powiedzieć kto bedzie mistrzem .
Ostatecznie triumfowała Martyna Wilczek i Robert Lazar a ile popłynęło łez i potu podczas tej imprezy to już sekret samych zawodników... 



Oto końcowa klasyfikacja dziewcząt :
1.Wilczek Martyna
2.Gawełek Paulina
3.Strzeduła Emilia
4.Gwóźdź Nicol
5.Zuber Malwina
6.Zuber Jessica
7.Wilczek Jola
8.Przybyła Łucja
9.Kuroczik Simona 
10.Miensopust Patrycja
11.Wilczek Emilia
12.Stanik Magda
13.Schmidt Ola
14.Grabowski Aneta
15.Wojtaszek Laura
16.Zemelka Teresa
17.Skowronek Małgosia
18.Niedziela Roksana


Oto koncowa klasyfikacja chłopców :
1.Lazar Robert
2.Cycoń Bartek
3.Gawełek Paweł
4.Grela Paweł
5.Ploch Patryk
6.Gwóźdź Patrick
7.Grabowski Dawid
8.Dokupil Dawid
9.Dokupil Michael 
10.Dłużniak Mateusz
11.Przybyła Dawid
12.Grela Artur
13.Ziętek Eliasz
14.Widok Andrzej
15.Widok Piotr
16.Bieniasz Tomasz
17.Kubisz Dawid
18.Burdzik Michał

Przedstawiamy jeszcze kilka zdjęć z tej imprezy :





 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (75 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI