UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  Halowa piłka nożna 2010
 
PODWÓJNY SUKCES PAWŁOWA

W dniu 28 listopada 2009 na hali sportowej w Pietrowicach odbył się swoisty maraton piłkarski uczniów szkół podstawowych , w którym uczestniczyło 70 dziewcząt i chłopców z czterech podstawówek o miano Mistrza Gminy Pietrowice Wielkie .
Podwójne zwycięstwo przypadło uczniom ze Szkoły Podstawowej w Pawłowie , którzy będą reprezentować gminę w zawodach powiatowych w  Rudniku w styczniu 2010.

W turnieju dziewcząt uczennice z Pawłowa po wyraźnych zwycięstwach 6-2 nad Pietrowicami i 5-1 nad Krowiarkami trafiły na bardzo dobre piłkarki z Samborowic z bramkarką Michaelą Pośpiech . Skromną wygraną 1-0 zapewniła Nicol Gwóźdź , która wraz z uczennicą III klasy Aleksandrą Schmidt strzeliły po 5 bramek w turnieju .
Rywalizacja wśród chłopców była zacięta i losy końcowego zwycięstwa ważyły się do ostatniego meczu finałowego między Pawłowem i Krowiarkami .
Uczniowie z Krowiarek wcześniej dość niespodziewanie pokonali 2-0 Pietrowice jednak  kosztowało ich to sporo sił , gdyż w meczu z Pawłowem nie pokazali wcześniejszych atutów ulegając SP Pawłów 0-2 po bramkach Eliasza Ziętka i Roberta Lazara .
Chłopcy z Pietrowic dopiero w ostatnim meczu zagrali bardzo skutecznie punktując SP Samborowice 6-0 co pozwoliło gospodarzom zająć trzecie miejsce w turnieju .Mimo ,że chłopcy z Samborowic zajęli IV miejsce to pod wodzą Roberta Niewiery potrafili zremisować 1-1 z dwoma najlepszymi ekipami turnieju.

 


Wyniki turnieju dziewcząt :
PAWŁÓW – KROWIARKI 5-1
SAMBOROWICE –PIETROWICE 1-0
PAWŁÓW –PIETROWICE 6-2
KROWIARKI – SAMBOROWICE 0-0
PAWŁÓW- SAMBOROWICE 1-0
PIETROWICE – KROWIARKI 3-2
 
Tabela :
1.PAWŁÓW 9PKT 12-3
2.SAMBOROWICE 4PKT 1-1
3.PIETROWICE 3 PKT 5-9
4.KROWIARKI 1 PKT 3-8
 
Wyniki turnieju chłopców:
PAWŁÓW-PIETROWICE 1-1
SAMBOROWICE – KROWIARKI 1-1
PAWŁÓW-SAMBOROWICE 1-1
PIETROWICE – KROWIARKI 0-2
PAWŁÓW-KROWIARKI 2-0
PIETROWICE – SAMBOROWICE 6-0
 
Tabela :
1.PAWŁÓW 5PKT 4-2
2.KROWIARKI 4 PKT 3-3 (bezpośredni mecz 2-0)
3.PIETROWICE 4 PKT 7-3 (bezpośredni mecz 0-2)
4.SAMBOROWICE 2 PKT 2-8
 
Chłopcy pojechali do Nędzy 1 grudnia na finał powiatu -zaprezentowali się świetnie (wystawiliśmy w podstawowym składzie klasę V , czyli grupę o rok młodszą ...) - zajęliśmy III miejsce !
wyniki :
4-4 z Kobylą
3-5 z Nędzą
5-6 z Rudnikiem



Skład Mistrzów Gminy – dziewczęta SP PAWŁÓW :
Aleksandra Schmidt , Nicol Gwóźdź , Łucja Przybyła , Jessica Zuber , Magda Stanik , Teresa Zemelka , Aneta Grabowski



Skład Mistrzów Gminy – chłopcy SP PAWŁÓW:
Paweł Grela ,Eliasz Ziętek , Robert Lazar , Marcin Skowronek , Michael Dokupil , Kamil Kalus , Patryk Ploch , Karol Zemelka .

TURNIEJ KLAS III NA HALI W PAWŁOWIE



Nasze gwiazdy klasy III gościły drużyny z Rudnika na zawodach międzyszkolnych .
Dziewczęta wygrały 13-0 z Rudnikiem i 22-1 z drugą drużyną a chłopcy przegrali 2-7 z Rudnikiem i 11-0 wygrali z drugą drużyną







 

TOWARZYSKO Z RUDNIKIEM I GAMOWEM...

7 listopada odbył się w Rudniku towarzyski turniej  klas V – VI, w kategoriach dziewcząt i chłopców. Drużyny dziewcząt reprezentowały: Gamów, Pawłów, Rudnik, a drużyny chłopców: Szonowice, Pawłów i Rudnik.



Skład dziewcząt :
Aleksandra Schmidt , Nicol Gwóźdź , Łucja Przybyła , Emilia Wilczek  , Magda Stanik , Teresa Zemelka , Aneta Grabowski


Skład chłopców :
Paweł Grela ,Eliasz Ziętek , Robert Lazar , Marcin Skowronek , Michael Dokupil , Kamil Kalus , Dawid Kubisz,Sławek Pawełkiewicz , Karol Zemelka .
 
Wyniki dziewcząt:
Pawłów – Gamów 1:1
Gamów – Rudnik 3:0
Pawłów – Rudnik 3:1

 
Wyniki chłopców:
Pawłów – Rudnik 3:9
Szonowice – Rudnik 3:6
Pawłów – Szonowice 3:6
 
Końcowa klasyfikacja turnieju:
 
Dziewczyny:
1 m. – Gamów
2 m. – Pawłów
3 m. – Rudnik
 
– najlepsza zawodniczka – Ola Schmidt z Pawłowa
 
Chłopcy:
1 m. – Rudnik
2 m. – Szonowice
3 m. – Pawłów
 

TOWARZYSKI TURNIEJ KLAS III-IV w RUDNIKU

3 listopada pojechalismy po naukę , na treningi na halę sportową w Rudniku . Nasza młodsza kadra zagrała turnieje piłkarskie.Dziewczęta były pierwsze a chłopcy na trzecim miejscu .

 skład chłopców :
Mateusz Labud , Adam Liszka , Piotr Widok , Andrzej Widok , Artur Grela , Grzegorz Zuber


skład dziewcząt :
Aneta Grabowski , Aleksandra Schmidt , Małgosia Skowronek , Magda Stanik , Teresa Zemelka , Roksana Niedziela .

Wyniki dziewcząt :
Pawłów - Szonowice 3-0
Pawłów-Rudnik 3-1
Rudnik - Szonowice 1-0
1.PAWŁÓW 6PKT 6-1
2.RUDNIK 3 PKT 2-3
3.SZONOWICE 0PKT 0-4



Wyniki chłopców :
Pawłów-Szonowice 3-5
Rudnik - Szonowice 7-3
Pawłów-Rudnik 0-3
1.RUDNIK 6PKT 10-3
2.SZONOWICE 3PKT 8-10
3.PAWŁÓW 0PKT 3-8




 
 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (28 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI