UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  MSZ w tenisie stołowym
 
 
MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2009 





W grudniu na parkiecie małej sali gimnastycznej i tej nowej przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Pawłowie królował tenis stołowy . Tydzień eliminacji międzyklasowych zakończył sobotni 7-godzinny finał Mistrzostw Szkoły w Pawłowie .
36 najlepszych tenisistów klas I-VI rywalizowało na dziewięciu stołach o : miano mistrza 2009 roku i zdobycie przyszłorocznych kwalifikacji na zawody gminne.
Zmaganiom przyglądali się liczni rodzice dopingując swoje pociechy i przekazując cenne uwagi . Tego dnia była wielka radość z sukcesu ,ale i łzy po porażce . Końcowy sukces przypadł aktualnemu  mistrzowi powiatu raciborskiego Robertowi Lazarowi , który pokonał mistrza gminy 2009 Pawła Grela . Wśród dziewcząt mistrzynią została Nicol Gwóźdź , ale warto zauważyć sukces uczennicy klasy III Aleksandry Schmidt , która zdobyła brązowy medal za trzecie miejsce w szkole.
Najmłodszymi uczestnikami byli mistrzowie klasy I Milena Fichna i Robert Fojcik , którzy w myśl maksymy ,,Każdy w tenisa grać może …’’ już za kilka lat - jak ich starsi koledzy w sobotę 12 grudnia- odbiorą z rąk Dyrektor Szkoły Reginy Strzeduła medale , puchary i dyplomy .



-najlepsze dziewczęta mistrzostw : (od prawej)
Nicol Gwóźdź (1m) Jessica Zuber (2m) Aleksandra Schmidt (3m)Jolanta Wilczek (4m)Patrycja Miensopust (5m) Łucja Przybyła (6m)


-najlepsi chłopcy mistrzostw (od prawej)
Robert Lazar (1m) , Michael Dokupil (4m), Kamil Kalus (6m), Patryk Ploch(3m) ,Paweł Grela (2m), Artur Grela (5m)

OTO WSZYSCY FINALIŚCI MISTRZOSTW SZKOŁY :





































 
-wszyscy uczestniczki finałowego turnieju dziewcząt :
Teresa Zemelka , Magda Stanik , Milena Fichna , Andrea Pitrasz , Patrycja Miensopust , Simona Kuroczik , Aleksandra Schmidt , Nicol Gwóźdź , Jessica Zuber , Łucja Przybyła , Jolanta Wilczek , Roksana Niedziela , Justyna Witeczek , Aneta Witeczek ,Aleksandra Strzeduła , Magda Zając i Aneta Grabowski
-wszyscy uczestnicy finałowego turnieju chłopców :
Mateusz Labud, Michał Burdzik , Adam Liszka , Grzegorz Zuber , Artur Grela , Michael Dokupil , Piotr Widok ,Robert Lazar , Karol Zemelka , Eliasz Ziętek , Andrzej Widok , Tomasz Bieniasz , Dawid Kubisz , Sławek Pawełkiewicz , Patryk Ploch , Kamil Kalus , Robert Fojcik , Paweł Grela , Paweł Muszal

ZDJĘCIA Z IMPREZY :






















 
 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (56 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI