UKS PAWŁÓW

UKS PAWŁÓW
  Mleczny Puchar Danone 2008

FINAŁ WOJEWÓDZKI W SIEMIANOWICACH ŚL !!!

Kolejny wielki sukces naszych piłkarzy , ale i piłkarek . Z cyklu ,,Puchar Mlecznego Startu Danone 2008 '' stworzyliśmy drużynę wspólną dziewcząt i chłopców i wystartowaliśmy w piłkarkim turnieju rejonowym w Rybniku , gdzie zajęliśmy IV miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i awansowaliśmy do finału wojewódzkiego w Siemianowicach Śląskich!!!
Wczesnym rankiem  w czwartek 8 maja wyruszyliśmy mocną ekipą busem PKS Racibórz zaopatrzeni w super oprawę ,,cheerleaderek '' z klasy V .
Mimo ,że organizacja imprezy była fatalna a losowanie kompletnie nieszcześliwe to stawiliśmy przeciwnościom wszelkie siły i szczęśliwi wróciliśmy z pięknymi koszulkami , długą wizytą w Mc Donalds i bagażem tylko jednej bramki , gdyż przegraliśmy awans do czołowej 12tki z GKS Jastrzębie 0-1 !!! Mecz był niesamowicie emocjonujący - niestrzelony karny , poprzeczki ,słupki i dopiero w ostatniej minucie straciliśmy bramkę ...Było 48 drużyn a my znaleźliśmy się gdzieś w połowie stawki ...