UKS PAWŁÓW
   
  UKS PAWŁÓW
  Puchar Sołtysów Szonowice2008
 

13 pucharów  dla PAWŁOWA !!!


Fantastyczne żniwo pucharów z turnieju w Szonowicach w imprezie ,,Puchar Sołtysów '' przywieźli nasi uczniowie .
W klasie I-II chłopców rewelacyjnie zagrał ARTUR GRELA wygrywajac wszystko ! Wśród dziewcząt tej kategorii zdobylismy dwa puchary - OLA SCHMIDT była II a ANETKA GRABOWSKI zajęła III miejsce !
W kategorii klas III-IV tytuł z obiegłego roku obronił ROBERT LAZAR a drugi był PAWEŁ GRELA !!! Puchar za trzecie miejsce trafił do rąk NICOL GWÓŹDŹ . W najstarszych kategoriach klas V-VI triumfowaliśmy zdecydowanie. SANDRA KALINICKA wygrała turniej dziewcząt a trzecia była EVA LAZAR . Najlepszy wśród chłopców kl V-VI był nieoczekiwanie KRZYSIEK KRZYKAŁA a PAWEŁ GAWEŁEK również zdobył puchar za trzecie miejsce.
To nie koniec sukcesów ,bo  okazało się ,że wśród dziewcząt gimnazjum wygrała nasza ANIA ZAJĄC a trzecia była KINGA LAZAR . Natomiast MARCIN LITKA zdobył puchar za drugie miejsce wśród gimnazjalistów Wszystkim gratulujemy .
NASZYM MAŁYM WIELKIM GWIAZDOM !!!



Na starcie stanęło ponad sto osób z Pawłowa , Szonowic , Modzurowa ,Ponięcic , Gamowa , Rudnika , Pietrowic , Makowa , Żerdzin - my przyjechaliśmy z silną 33 - osobową ekipą !!! Oto nasze wszystkie gwiazdy ....



Na zdjęciu nasze największe nadzieje na przyszłość . Mimo ,że Artur i Ola zaczynają dopiero karierę w pierwszej klasie to przyjeżdżają po raz kolejny z turnieju z pucharami !!!

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach :



KLASA I-II dziewczynki :
1.Czekała - Gamów
2.Ola Schmidt - Pawłów
3.Aneta Grabowski - Pawłów 
dalsze miejsca Pawłowa :
4.Roksana Niedziela
5.Małgosia Skowronek
6.Justyna Gawlina 




KLASA I-II chłopcy :
1.Artur Grela -Pawłów 
2.Rafał Wilczek - Gamów
3.Marcin Gamów - Gamów 
dalsze miejsca Pawłowa :
5.Paweł Muszal
6.Adam Liszka
7.Andrzej Liszka
8.Tomasz Suchanek



KLASA III-IV dziewczęta :
1.Pieruszka - Gamów
2.Waniek - Gamów
3.Nicol Gwóźdź - Pawłów 
dalsze miejsca Pawłowa :
4.Patrycja Miensopust
5.Łucja Przybyła
7.Jola Wilczek 




KLASA III-IV chłopcy :
1.Robert Lazar - Pawłów
2.Paweł Grela -Pawłów
3.Strzeduła - Gamów 
dalsze miejsca Pawłowa :
4.Michael Dokupil 
6.Patryk Ploch
12.Eliasz Ziętek






KLASA V-VI dziewczęta :
1.Sandra Kalinicka -Pawłów
2.Wilczek - Gamów
3.Eva Lazar - Pawłów
dalsze miejsca Pawłowa :
5.Emilia Strzeduła
6.Malwina Zuber
8.Paulina Gawełek




KLASA V-VI chłopcy :
1.Krzysztof Krzykała -Pawłów
2.Rafał Fojcik - Szonowice
3.Paweł Gawełek - Pawłów 
dalsze miejsca Pawłowa :
4.Dawid Dokupil 




KLASY GIMNAZJUM dziewczęta:
1.Ania Zając - Pawłów
2.Ewelina Strzedulla - Szonowice
3.Kinga Lazar - Pawłów

KLASY GIMNAZJUM chłopcy :
1.Biniasz - Szonowice
2.Marcin Litka -Pawłów
3.Mateusz Kudla -Szonowice
4.Daniel Dokupil -Pawłów

 
  Stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (59 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
admin strony WOJCIECH ZALEWSKI